پشت فرمان ب‌ام‌و M5 جدید در گوشی خود بنشینید!

0
(0)

برای مدت زمانی محدود کاربران بازی موبایلی نید فور اسپید No Limits این شانس را خواهند داشت که پشت فرمان ب‌ام‌و M5 جدید در این بازی بنشینند؛ اما بهتر است کاربران عجله کنند زیرا این خودرو از همین‌الان تا نهم فوریه در دسترس بوده و برندگان مسابقه قهرمانی Xtreme قادر خواهند بود قفل این خودرو را باز کنند.

917 1024x576 پشت فرمان ب‌ام‌و M5 جدید در گوشی خود بنشینید!

M5 جدید به دیگر محصولات BMW در این بازی ملحق می‌شود که شامل M3 کوپه 1999، M4 کوپه 2014 و M2 است. M5 جدید سریع‌ترین خودروی این بازی در بخش اسپورت نید فور اسپید است. این خودرو می‌تواند برای قهرمانی یک اسلحه فوق‌العاده باشد. نید فور اسپید No Limits اولین بازی موبایلی از این سری بازی است. تا به اینجا 11 میلیارد مسابقه داخل بازی کامل شده و دانلود در پلتفرم‌های گوناگون نیز به چند میلیون بار می‌رسد. بازی یاد شده را می توان از اپل آی تیونز و گوگل پلی دانلود کرد.

918 1024x576 پشت فرمان ب‌ام‌و M5 جدید در گوشی خود بنشینید!

Electronic Arts ناشر این بازی و کمپانی BMW تاریخچه طول و درازی را با یکدیگر رقم زده‌اند. BMW برای اولین بار در سال 1997 در نید فور اسپید ظاهر شد. در سال 2005 شاهد حضور معروف ب‌ام‌و M3 در نید فور اسپید Most Wanted بودیم و در نید فور اسپید شیفت نیز ب‌ام‌و M3 GTR حضور داشت. در سال 2015 نیز ب‌ام‌و M2 به این بازی پیوست.

919 1024x576 پشت فرمان ب‌ام‌و M5 جدید در گوشی خود بنشینید!

بازی‌های موبایلی این روزها محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند زیرا این دستگاه‌ها قدرتمندتر شده و گرافیک و فیزیک واقعی‌تری ارائه می‌کنند. ارائه لیسانس M5 جدید به این بازی توجیه‌پذیر است زیرا میلیون‌ها نفر که شاید روزی پول کافی برای خرید M5 واقعی را داشته باشند از نزدیک با این خودرو انس می‌گیرند.

منبع: پدال

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

محصولات زیاد ب‌ام‌و مشتریان را گیج نمی‌کند!

0 (0) روزی روزگاری سبد محصولات ب‌ام‌و کاملاً ساده بود. اگر یک سدان یا کوپه‌ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد بی ام و