لغو تولید نسل جدید ب‌ام‌و سری 2 کانورتیبل

0
(0)

ب‌ام‌و سری 2 کانورتیبل ارزان‌ترین خودروی روباز این برند آلمانی بوده و قیمت پایه 40750 دلاری دارد؛ اما به نظر می‌رسد این خودرو دیگر آینده‌ای نخواهد داشت.  اگرچه هنوز چیزی به‌صورت رسمی اعلام نشده اما بیمر تودی می‌گوید نسل بعدی این خودروی کانورتیبل ظاهراً تولید نخواهد شد. این خبر شاید کمی اغراق شده به نظر رسد اما گمانه‌زنی‌های منابع خبری نشان می‌دهد این نقش بین سری 4 کانورتیبل و نسل جدید Z4 تقسیم خواهد شد.  اگر خبر منتشر شده صحیح باشد، شاید خرید یک ب‌ام‌و روباز هزینه زیادی به همراه داشته باشد. قیمت مدل پایه 430i کانورتیبل از 52950 دلار آغاز می‌شود درحالی‌که قیمت نسل قبلی Z4 نیز از 49700 دلار آغاز می‌شد.

1784 1024x683 لغو تولید نسل جدید ب‌ام‌و سری 2 کانورتیبل

علیرغم شایعات فراوان پیرامون عدم تولید سری 2 کانورتیبل جدید، ظاهراً سری 2 کوپه به حیات خود ادامه خواهد داد و همچنان دیفرانسیل عقب خواهد بود. بدین ترتیب شاهد وضعیت کمی عجیب خواهیم بود زیرا سری 2 گرن کوپه و سری 2 اکتیو تورر/گرن تورر بصورت دیفرانسیل جلو عرضه خواهند شد.  این خبر همچنین ادعا می‌کند آینده مدل‌های M240i و M2 تضمین شده است که این امر به لطف استفاده از طراحی دیفرانسیل عقب رخ می‌دهد. هنوز چیز زیادی درباره نسل آینده سری 2 کوپه نمی‌دانیم اما احتمالاً فاصله نسبتاً زیادی با تولید آن وجود دارد زیرا ب‌ام‌و اخیراً فیس لیفت کوچکی را برای آن اعمال کرده و در چند ماه گذشته نیز مدل M2 کامپتیشن تولید شده است.

1785 1024x683 لغو تولید نسل جدید ب‌ام‌و سری 2 کانورتیبل

خبرهایی نیز درباره زمان معرفی نسل بعدی سری 2 منتشر شده و گفته می‌شود احتمال رونمایی از این خودرو در سال 2020 وجود دارد. هرچند برخی نیز می‌گویند تا سال 2022 باید منتظر نسل جدید سری 2 باشیم. صرف نظر از زمان رونمایی، ب‌ام‌و کار دشواری برای توسعه نسل بعدی سری 2 پیش رو دارد زیرا نسخه‌های کوپه و پرفورمنس این خودرو در بین طرفداران محبوبیت فراوانی کسب کرده‌اند. علیرغم این موضوع، سری 2 فروش نسبتاً کمی دارد زیرا در سال پیش تنها 11737 دستگاه از سری 2 کوپه و کانورتیبل به مشتریان آمریکایی فروخته شده است.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

محصولات زیاد ب‌ام‌و مشتریان را گیج نمی‌کند!

0 (0) روزی روزگاری سبد محصولات ب‌ام‌و کاملاً ساده بود. اگر یک سدان یا کوپه‌ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد بی ام و