احتمال رونمایی از کانسپت جدید بی ام و M در ژنو

0
(0)

به نظر می‌رسد دلیل دیگری برای هیجان زده شدن درباره نمایشگاه خودروی ژنو 2018 پیدا شده زیرا جدیدترین اخبار منتشر شده نشان می‌دهند بخش M ب‌ام‌و که مسئول توسعه محصولات پرفورمنس این برند است در این رویداد مهم اقدام به معرفی کانسپت جدید و مرموزی خواهد کرد. هنوز هویت این خودرو مشخص نیست اما باید گفت متأسفانه با یک سوپرکار طرف نخواهیم بود.

974 احتمال رونمایی از کانسپت جدید بی ام و M در ژنو

باور بر این است خودروی یاد شده بر پایه همان پلتفرم بکار رفته در سری 8 جدید بنا خواهد شد. BMW بلاگ مطمئن است این خودرو همان M8 کانورتیبل و یا M8 گرن کوپه نخواهد بود. BMW قبلاً اقدام به انتشار تیزرهایی از M8 کوپه کرده بنابراین احتمال نمایش این خودرو به فرم کانسپت وجود ندارد مخصوصاً اینکه باواریایی ها قبلاً تأیید کرده‌اند نسخه تولیدی این خودرو را در سال جاری معرفی خواهند کرد.

975 احتمال رونمایی از کانسپت جدید بی ام و M در ژنو

خب پس با رد شدن این همه گزینه و احتمالات چه چیز دیگری باقی می‌ماند؟ همین منابع مطلع می‌گویند کانسپت یاد شده قرابت نزدیکی با M8 خواهد داشت بنابراین احتمال می‌دهیم BMW چیزی شبیه M860i با پیشرانه 12 سیلندر 6.6 لیتری را معرفی کند؛ به‌عبارت‌دیگر BMW در ژنو احتمالاً پیش‌نمایشی از داغ‌ترین سری 8 کوپه که درست در جایگاهی پایین‌تر از M8 قرار می‌گیرد خواهد داشت.

976 احتمال رونمایی از کانسپت جدید بی ام و M در ژنو

خبر خوب اینکه نیازی به انتظار طولانی‌مدت درباره این خودرو نیست زیرا درهای نمایشگاه ژنو از ششم مارس بر روی خبرنگاران باز خواهد شد. به یاد داشته باشید که BMW قبلاً تیزرهایی از نسخه تولیدی سری 8 کوپه را منتشر کرده بنابراین شاید این خودرو را هم در ژنو ببینیم. همه‌چیز ممکن است!

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

معرفی محصول جدید بی ام دبلیو x2

5 (1) ب‌ام‌و می‌داند چطور حفره‌ی میان محصولات خود را پر کند. بعد از فروش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد بی ام و